NEDEN BİZ?

by admin on Cumartesi, Şubat 2nd, 2013

www.asilikamanfidani.com

Fidanlarımızın tamamını kendimiz ürettiğimiz için siz değerli müşterilerimiz, aracılara yüksek ücretler ödemek yerine birinci elden çok uygun fiyatlara ve birinci kalite aşılı ceviz fidanı alabiliyorsunuz. Ceviz fidanı fiyatlarımızın aynı zamanda badem fidanlarımızın da uygun fiyatta olmasının yanında,

www.asilikamanfidani.com

Fidancılık olarak en önemli çalışma prensibimiz tüm fidanlarımızın ismine doğru olmasıdır. Çünkü biz bu fidanların sulamasını, çapalamasını, aşısını kısaca her türlü işini kendimiz yapıyoruz ve bu işin büyük emek gerektirdiğinin bilincindeyiz. Aynı emeği siz değerli müşterilerimizin de vereceğini bildiğimiz için hiçbir üreticinin emeğinin ziyan olmasına vicdanımız el vermemektedir. Çünkü fidan işi uzun vadeli bir yatırım ve geri dönüşü kolay olmayan bir iş bu yüzden fidan alırken çok dikkatli olmak gerekmektedir.   Çünkü cinslerin doğruluğu veya herhangi bir konuda hiç bir çekincemiz yok fidanlarımızın % 100 ü ismine doğrudur.

www.asilikamanfidani.com

Fidanlarımızı, bahçelerimizi ve seralarımızı istediğiniz zaman gelip inceleyebilirsiniz. Ayrıca her türlü bilgiyi almak için 24 saat telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Fidanlarımız açık köklü ve tüplü (torbalı) şeklindedir. 12 ay boyunca siparişlerinizi alabiliriz. Açık köklü ceviz fidanlarımızı kasım ayının 15 inden mart ayının sonuna kadar, torbalı ceviz fidanlarımızı yılın 12 ayı adresinize gönderiyoruz. Küçük bahçe kurma taleplerinizin yanında çok büyük projelere dahi cevap verebilecek kapasitedeyiz. Bizim için siparişlerinizin sayısı önemli değil ne kadar fidan alırsanız alın tüm satışlarımızda aynı özeni ve titizliği göstermekteyiz.

CEVİZ

KAMAN CEVİZ FİDANİ,AŞILI KAMAN CEVİZİ,AŞİLİ CEVİZ FİDANİ,KAMAN CEVİZİ,SATLIK FİDAN,AŞILI KAMAN CEVİZ FİDANİ

YENİ SEZONDA SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

SİPARİŞ VE DETAYLAR İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ…

 

Share on Facebook
Share on Twitter

Yorum Yap

aşılı kaman fidanı
ceviz fidanı